Kevio Villa
A Kevio Villa Chambort akár 2 vendéget is képes fogadni, és kényelmes elhelyezkedéssel büszkélkedhet, olyan ikonikus kulturális látványosságoktól, mint a Musee Regional D'histoire Et D'ethnographie, 6 km-re.
A Palais de Justice 7 km-re, a Balatai székesegyház pedig 8 km-re fekszik a nyaralótól. A Chambort városi szállás olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a hozzávetőlegesen egy 15 perces autóútra lévő Fort-de-France-i székesegyház.
A vendégek megkóstolhatják az olasz ételeket a Le Comptoir des Pizzas étteremben is, amely a Chambort városi ingatlan belátható közelségre található. A Kevio Villa 10 perc autózás Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repülőterére.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Kevio Villa milyen messze van a Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repülőtértől?
A Kevio Villa autóval 10 percre van a Martinique Aime Cesaire nemzetkozi repülőtértől. - ❓
Mekkora a Kevio Villa befogadóképessége?
A Kevio Villa akár 2 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Kevio Villa kínál konyhai felszereltséget?
A Kevio Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Chambort nevezetességei közé tartozik a Distillerie la Favorite és a Palais de Justice, amelyek 3 km-re, illetve 6 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Balatai székesegyház (7 km) szintén ajánlott a látogatásra.